4×4 Automagazín 6/2015: Vychází červnové číslo!

0

Květen zpestřený českým mistrovstvím světa v hokeji utekl jako voda, příští týden tu už máme červen a to neznamená nic jiného, než že vychází další číslo 4×4 Automagazínu. Tak jako vždy se i tentokrát můžete těšit na zajímavé první dojmy, mnoho testů, něco málo z historie a spoustu dalších informací.

Speciálně rubrika prvních jízdních dojmů stojí za pozornost. V průběhu května jsme si totiž vyzkoušeli dvě zásadní novinky. Poprvé jsme usedli za volant hodně slibně vypadající Škody Superb nové generace a zároveň jsme nedlouho poté otestovali novou generaci Audi Q7. Popravdě, moc kilometrů jsme s ní nenajezdili, protože pořadatele této mezinárodní akce jaksi v květnu překvapil sníh, ale to se tak někdy stává.

Další důležité novinky najdete v rubrice klasických testů. Hlavním tématem čísla je tentokrát povedená nová generace Subaru Outback, otestovali jsme ale také Land Rover Discovery Sport nebo Defender. Ten už se pomalu loučí, takže je tohle jeden z těch vůbec nejposlednějších testů.

Červnové číslo 4×4 Automagazínu by mělo dorazit do vašich schránek, oblíbených trafik a na čerpací stanice během dnešního dne. Tak si ho tam nezapomeňte vyzvednout. A mimochodem, jde o poslední číslo ve stávající podobě. To další už bude kompletně předělané. Můžeme vás ujistit, že se máte na co těšit!