Aston Martin: Zapomeňte na SUV

0

[av_gallery ids=’18658,18659′ style=’thumbnails‘ preview_size=’portfolio‘ crop_big_preview_thumbnail=’avia-gallery-big-crop-thumb‘ thumb_size=’square‘ columns=’5′ imagelink=’lightbox‘ lazyload=’deactivate_avia_lazyload‘]

Až doteď se zdálo, že se i Aston Martin zapojí do stále populárnější kategorie. A popravdě, nemohli bychom se mu divit. Své SUV totiž chystá Bentley, Lamborghini a možná i Rolls-Royce. Aston Martin by se v této společnosti vyjímal velmi dobře. Jenže zdá se, že se plány nyní mění. Vyplývá to z rozhovoru, který zveřejnil server Piston Heads.

„Byly to jiné časy. Byly to časy Ulricha Beze. Teď jsme ale v naprosto jiné době, s jiným plánem a s jinou představou, co by se ze značky mělo stát,“ řekl v rozhovoru Marek Reichman, šéf designu Aston Martinu po otázce na SUV, které se před lety předvedlo jako koncept Lagonda.

Legendární jméno by ale mělo přesto žít dál. Zahraniční servery spekulují nad tím, že jej ponese luxusní sedan. Vůz, který by se mohl stát konkurencí Mercedesu S, BMW 7 nebo Audi A8. Samozřejmě je řeč o top verzích těchto německých luxusních korábů. Uvidíme.