BMW X5 M Sport: Takhle vypadá ve sportovním balení

0

[av_gallery ids=’17008,17009,17010,17011,17012,17013,17014,17015′ style=’thumbnails‘ preview_size=’portfolio‘ crop_big_preview_thumbnail=’avia-gallery-big-crop-thumb‘ thumb_size=’square‘ columns=’5′ imagelink=’lightbox‘ lazyload=’deactivate_avia_lazyload‘]

Fanoušci značky BMW a jejího velkého SUV X5 se mají na co těšit. Podle obrázků, které jako první zveřejnil web BMW Blog budou na výběr hned čtyři výbavové řady. A to včetně té nejzajímavější – sportovního balení M Sport Package.

BMW X5 s ním dostane aerodynamický bodykit, který zahrnuje například nové nárazníky. Pozornost upoutají nejen zářivé nosiče na střeše, ale i obrovská kola velikosti 19 palců. Za příplatek budou dokonce i dvacítky.

Uvnitř půjde o luxusní dojem s nádechem sportovnosti. BMW X5 má sportovní páku automatické převodovky a páčky pod volantem k manuálnímu řazení. I samotný volant M Sport má tři ramena a ideální tloušťku pro co nejlepší uchopení. Sportovní sedačky je možné objednat i s různými barevnými vzory. Nechybí ani M Sport adaptivní odpružení, díky kterému lze nastavit chování vozu na silnici.

BMW X5 bude mít i další designové výbavy. Podívejte se do naší fotogalerie. Najdete tam snímky zobrazující verzi Design Pure Excellence, verzi M50d a Design Pure Experience. Ani jedna varianta rozhodně nevypadá k zahození.