Březnové vydání 4×4 Automagazínu v tisku, již brzy na stáncích a v poštovních schránkách

0

Uff, na chvilku si v redakci 4×4 Automagazínu můžeme oddechnout – nové číslo je již v tiskárně a co nevidět se objeví v prodejnách či poštovních schránkách. Díky krátkému únoru jsme vše museli stihnout v rychlejším tempu, ale podařilo se. Přálo dokonce i počasí, což dokazuje fotografie s Opelem Mokkou X, kterou jsme bedlivě otestovali.

Kromě testování jsme během uplynulého měsíce létali takřka všude. Do Portugalska jsme se vydali otestovat novou Škodu Octavia, do Velké Británie jsme zamířili jenom proto, abychom si prohlédli středisko Special Vehicle Operations, kde se připravují unikátní modely Jaguarů a Land Roverů. No a nakonec jsme přes Dubaj zamířili až do Kapského Města, a to jen kvůli tomu, abychom se svezli novým Porsche 911 GTS a také luxusní prodlouženou Panamerou. Všechna auta, za kterými jsme letěli, opravdu stála za to.

Však si o tom brzy přečtěte. A nebojte se, nepřijdete ani o klasické testy. Na českých silnicích jsme pro vás zkoušeli silný šestiválcový Volkswagen Amarok, hybridní Toyotu C-HR nebo rodinný Peugeot 3008 GT. Do posledního dílu dospěl také náš kilometrový test Seatu Ateca.