Bugatti Veyron: Speciál inspirovaný slavným klavíristou

0

[av_gallery ids=’17606,17607,17608,17609,17610,17611,17612,17613,17614,17615′ style=’thumbnails‘ preview_size=’portfolio‘ crop_big_preview_thumbnail=’avia-gallery-big-crop-thumb‘ thumb_size=’square‘ columns=’5′ imagelink=’lightbox‘ lazyload=’deactivate_avia_lazyload‘]

Lang Lang je jméno, které rozhodně nepatří mezi neznámé v kruzích hudebníků a jejich příznivců. Tento slavný čínský klavírista je miláčkem koncernu Volkswagen. Naposled jsme jeho vystoupení shlédli na vlastní oči i uši na koncernovém večírku před zahájením autosalonu v Šanghaji. Tentokrát se objevil ve Spojených státech, kde odhalil novou speciální verzi Bugatti Veyron.

Celým názvem se auto jmenuje Bugatti Veyron Gran Sport Vitesse La Maison Pur Sang. Ušlechtilé věci prostě musí mít ušlechtilá jména, určitě to zní lépe, než třeba Lang Lang Edition. Není jasné, jak moc se klavírista na přípravě vozu podílel, kombinace černého a bílého lakování je ale očividně inspirována jeho nástrojem. Najdeme ji uvnitř i venku a celek působí přitažlivým a vyváženým dojmem. Však si ho můžete prohlédnout na přiložených fotografiích.

Existuje pouze jediný kus tohoto speciálního Bugatti Veyron. A nebylo zveřejněno, zda už si našel nějakého velmi bohatého kupce. Tradicí ale je, že tyto speciální série jsou už prodané dávno předtím než se vůbec představí na veřejnosti.