Dacia Duster: Je to definitivní, pick-up bude!

0

[av_gallery ids=’13536,13537′ style=’thumbnails‘ preview_size=’portfolio‘ crop_big_preview_thumbnail=’avia-gallery-big-crop-thumb‘ thumb_size=’square‘ columns=’5′ imagelink=’lightbox‘ lazyload=’deactivate_avia_lazyload‘]

Nedávno se objevila zpráva, podle které si Renault naplánoval pro autosalon v Buenos Aires odhalení Dacie Duster s karoserií pick-up. Brazilská media psala o této skutečnosti tak, že to vypadalo jako hotová věc a nakonec se ukazuje, že měla pravdu. Automobilka totiž zveřejnila první dva obrázky a potvrzení, že skutečně na zmíněný autosalon tohle auto doveze.

Renault Duster pick-up naváže na koncept Oroch a představí se přesně 18. června. Karoserie bude čtyřdveřová a pětimístná, nic bližšího ale automobilka zatím ke své novince nezveřejnila. Po stránce techniky ovšem nějaké zásadní změny čekat nemůžeme.

Auto zatím ponese značku Renaultu a bude určeno hlavně pro jihoamerické trhy, kde je segment těchto pick-upů hodně oblíben. Nechme se překvapit, zda se dočkáme také v Evropě. Zájem by zde určitě byl.