Dacia Duster Oroch: Tak a rumunský pick-up je tady

0

[av_gallery ids=’13574,13575,13576,13577,13578,13579,13580,13581,13582′ style=’thumbnails‘ preview_size=’portfolio‘ crop_big_preview_thumbnail=’avia-gallery-big-crop-thumb‘ thumb_size=’square‘ columns=’5′ imagelink=’lightbox‘ lazyload=’deactivate_avia_lazyload‘]

Včera odstartoval autosalon v Buenos Aires, což by nás příliš nezajímalo, nebýt faktu, že Renault na tuto akci oznámil odhalení modelu Duster s karoserií pick-up. A svůj slib dodržel, takže si můžeme tuhle novinku prohlédnout na prvních fotkách.

Duster Oroch je prezentován pod značkou Renault, pod kterou jsou Dacie v Jižní Americe prodávány, což jasně naznačuje, že se zatím s tímto autem pro evropské trhy nepočítá. My se ale klidně vsadíme, že se tu Duster s karoserií pick-up dříve nebo později objeví. Zájemci se určitě najdou a nebude jich málo.

Bohužel po faktické stránce se toho v tiskové zprávě moc nedočteme. Snad jen to, že bude v nabídce benzinová jedna-šestka a dvoulitr a že výbava bude slušná. Zájemci dostanou vše včetně navigace. A jen tak na okraj, spolu s Dusterem Oroch bylo odhaleno také Sandero RS. První Dacie, která prošla péčí techniků z divize Renault Sport.