Detroit se stane dějištěm premiéry nového konceptu Kia, který naznačí budoucí velké SUV

0

Autosalon v Detroitu je za dveřmi a to každoročně znamená, že se můžeme těšit na náklad novinek z kategorie SUV i na řadu nových aut s pohonem všech kol. Jednu novinku pro letošní ročník má nachystanou také automobilka Kia. Ta do Ameriky přiveze zcela nový koncept velkého SUV. O co půjde?

Odpověď na tuhle otázku je zatím ještě tajemstvím, protože si Kia veškeré detaily nechala pro sebe. K dispozici nám dala alespoň první oficiální obrázek, který slibuje opravdu velké a poměrně hranaté SUV. Mimochodem, nepřipomíná vám zadní část tohoto auta tak trochu nové Volvo XC90?

Design tohoto konceptu má na svědomí studio sídlící v Kalifornii. Podle všeho jde o předobraz reálného prémiového plnoformátového SUV. Pokud se nového konceptu nemůžete dočkat, napište si do diářů datum 11. ledna. Právě na tento termín má Kia naplánované oficiální odhalení.

[av_gallery ids=’19825′ style=’thumbnails‘ preview_size=’portfolio‘ crop_big_preview_thumbnail=’avia-gallery-big-crop-thumb‘ thumb_size=’square‘ columns=’5′ imagelink=’lightbox‘ lazyload=’deactivate_avia_lazyload‘]