Ford Lease: Operativní leasing k dispozici také pro Kugu nebo Ranger

0

Škoda, Volkswagen, Hyundai, Citroën, Peugeot, Maserati… Kdo si nechce kupovat nové auto, ale chce pouze každý měsíc platit domluvené splátky s tím, že si po dvou/třech letech vůz vymění za nový, ten už má na českém trhu hodně z čeho vybírat. Operativní leasing zařadilo do své nabídky velké množství automobilek. Jako poslední představil stejnou službu také Ford.

Ten neomezil operativní leasing na vybrané modely, služba Ford Lease, jak se operativní leasing od Fordu jmenuje, se vztahuje na všechno, co u nás tato značka prodává. Pronajmout si můžete Kugu, terénní Ranger, nebo také Modneo, Transit i Fiestu. Prostě úplně všechno.

Základní scénář má podobu 24 měsíců a 40 000 km, nebo 36 měsíců a 60 000 km. Splátky se pak budou lišit také podle výše spoluúčasti u havarijního pojištění (pět nebo deset procent) a samozřejmě podle verze leasingu. Kromě standardu je k dispozici ještě Full Service Leasing zahrnující asistenční služby, dálniční známku, tankovací kartu, servis, náhradní vozidlo…

“Náš nový produkt Ford Lease sleduje moderní trendy, kdy stále více motoristů nemá potřebu vůz vlastnit, ale jen užívat, jezdit s ním, tankovat a o nic dalšího se nestarat. Naše společnost jim v tom ve spolupráci s Fordem vychází vstříc – a Ford Lease podle prvních zpráv z dealerství bude produktem velmi žádaným,“ dodává Vladan Rojíček, generální ředitel společnosti FCE Credit, s.r.o.