Ford Range Wildtrak: Modernizovaná verze na prvních fotkách

0

[av_gallery ids=’13223,13224,13225,13226,13227′ style=’thumbnails‘ preview_size=’portfolio‘ crop_big_preview_thumbnail=’avia-gallery-big-crop-thumb‘ thumb_size=’square‘ columns=’5′ imagelink=’lightbox‘ lazyload=’deactivate_avia_lazyload‘]

Budou tomu už tři roky od doby, kdy se na českém trhu poprvé ukázala aktuální generace Fordu Ranger. Takže nastal takový ten správný čas na první modernizaci. A ta v tomto případě znamená přepracovaný design, který si můžeme prohlédnout na prvních fotkách v kombinaci s variantou Wildtrak.

Prakticky celá přední část je úplně nová. Její design odpovídá posledním modelům, které Ford v nedávné době představil. Samotná automobilka pak mluví o modernizovaném Rangeru jako o autě, které bude ještě bezpečnější než dříve a které bude také chytřejší. Nic konkrétního se ale zatím ještě neví.

Takže můžeme jen spekulovat o tom, jaké změny se dotknou pohonných jednotek nebo případně použitých převodovek. Některé zdroje slibují nové turbo pro základní naftovou dva-dvojku a blíže nespecifikované úpravy pro silnější 3.2 TDCi.