Ford S-Max: Víme, kolik stojí verze s pohonem všech kol

0

[av_gallery ids=’13370,13371,13372,13373,13374,13375′ style=’thumbnails‘ preview_size=’portfolio‘ crop_big_preview_thumbnail=’avia-gallery-big-crop-thumb‘ thumb_size=’square‘ columns=’5′ imagelink=’lightbox‘ lazyload=’deactivate_avia_lazyload‘]

Na světě je oficiální ceník nové generace Fordu S-Max, která, jak už určitě všichni dobře víte, dorazí do prodeje také v kombinaci s pohonem všech kol. Takže: Kolik bude čtyřkolka odvozená od S-Maxu stát? Známe odpověď.

S-Max s pohonem všech kol si můžete pořídit výhradně s dieselovým dvoulitrem. Vybírat lze mezi verzí naladěnou na 150 koní, případně je k dispozici ještě silnější provedení s maximem 180 koní. V prvním případě dostanete do svého auta manuální převodovku, v tom druhém šestistupňový automat PowerShift. Ať už si vyberete cokoliv, dostanete svoje auto s výbavou Titanium. Čtyřkolka v kombinaci se základní výbavou Trend dostupná není.

A to znamená, že ceny nejsou úplně nejnižší. Levnější verze se slabším naftovým dvoulitrem a manuálem vás bude stát minimálně 904 990 Kč. Mimochodem u tohoto motoru si zákazník může vybrat, zda chce pohon všech kol nebo automat. Obě varianty totiž stojí stejně. Silnější naftová čtyřkolka stojí na samotném vrcholu celé nabídky. Za takové auto zaplatíte bez několika tisíc rovný milion.