GMC Sierra: Dubajská policie si pořídila novou hračku

0

[av_gallery ids=’13480,13481,13482,13483′ style=’thumbnails‘ preview_size=’portfolio‘ crop_big_preview_thumbnail=’avia-gallery-big-crop-thumb‘ thumb_size=’square‘ columns=’5′ imagelink=’lightbox‘ lazyload=’deactivate_avia_lazyload‘]

Policie v Dubaji pořád ještě neukončila nakupování zajímavých automobilů do své flotily. Nelze se tomu divit, protože původním cílem této aktivity mělo být vylepšení image policistů a zviditelnění se, což se podařilo na více než sto procent. V oblasti supersportů toho ale už bylo nakoupeno opravdu hodně, takže se policisté vydali mezi terénní automobily.

Nejnovějším přírůstkem je nové GMC Sierra. Co přesně je pod kapotou, o tom můžeme pouze spekulovat, protože přesné informace schází, ale vzhledem k tomu, že do Dubaje jde vždy to nejlepší, dá se očekávat přítomnost vrcholného osmiválce s objemem 6,2 litru, který produkuje hezkých 420 koní.

Za připomenutí ovšem stojí fakt, že GMC Sierra není první off-road ve flotile dubajské policie. Když nebudeme počítat silničně laděné géčko od Brabusu, pak už se před nějakým časem postavil vedle všech těch Veyronů, Ferrari, Bentley a Lamborghini také Land Cruiser. Schválně, které auto bude po GMC Sierra následovat. Že by Ford F-150 Raptor?

Každopádně použití vozů se nemění. Auta jsou kupována pouze za účelem prezentace na různých akcí, takže ani GMC Sierra nebude honit pouštní zločince.