Jeep Renegade Hard Steel: Připraveno na párty

0

[av_gallery ids=’13634,13635,13636,13637,13638′ style=’thumbnails‘ preview_size=’portfolio‘ crop_big_preview_thumbnail=’avia-gallery-big-crop-thumb‘ thumb_size=’square‘ columns=’5′ imagelink=’lightbox‘ lazyload=’deactivate_avia_lazyload‘]

Začíná léto, prázdniny, pohoda a také řada festivalů, koncertů a podobných akcí. Věděli jste, že Jeep postavil auto, které vám umožní udělat si takový soukromý fesťák vlastně kdykoliv a kdekoliv? Jmenuje se Renegade Hard Steel a je opravdu hodně zajímavý.

Technicky vůz vychází z Jeepu Renegade v terénní variantě Trailhawk, ale na autě najdete řadu úprav. Celý vůz dostal folii imitující leštěnou ocel, drobnosti typu masky chladiče nebo krytů zrcátek jsou pak lakovány matně černou barvou. Auto stojí navíc na terénních pneumatikách BF Goodrich o velikosti 16“ a své udělá po stránce vzhledu také zvednutý podvozek.

Interiér také není zcela sériový a také zde najdete leštěnou ocel. Konkrétně třeba na výdeších klimatizace nebo reproduktorech. Sedadla pak dostala čalounění kůží Frau Century a šedé kontrastní švy.

To hlavní ovšem veze Renegade Hard Steel za sebou. Auto má přívěs se zabudovanou velkoplošnou dotykovou obrazovku a systémem Uconnect Live. Díky němu můžete kromě jiného využít různé internetové aplikace typu TuneIn, Deezer, zpráv Reuters, TomTom Live a samozřejmě Facebooku nebo Twitteru. Můžete se prostě kdekoliv bavit.

Jak asi tušíte, nejde o sériové auto, ale o koncept, který vzešel ze spolupráce Fiat Chrysler Automobiles Style Center a společnosti Mopar. Jeep ho ukázal letos na autosalonu v Ženevě, kde na speciálním Renegade prezentoval právě nový multimediální systém Uconnect Live.