Jeep Wrangler: dračí koncept pro Čínu

0

[av_gallery ids=’14924,14925,14926,14927,14928′ style=’thumbnails‘ preview_size=’portfolio‘ crop_big_preview_thumbnail=’avia-gallery-big-crop-thumb‘ thumb_size=’square‘ columns=’5′ imagelink=’lightbox‘ lazyload=’deactivate_avia_lazyload‘]

Koncept, který byl zatím jen částečně poodhalen, se nese ve znamení roku Draka, a tak na něm toto mytologické stvoření nemůže scházet – svou cestu si našlo na obě strany kapoty, dekorativní lišty interiéru i kožené čalounění sedaček. Sedmero typických vertikálních průřezů v masce dostalo zlaté lemování a zlatou barvou se nešetřilo ani na litých kolech, označeních a mnoha dalších prvcích. Podle snímků se pod kapotou bude nacházet šestiválec Pentastar 3,6 l.Automobilka chce na konceptu otestovat zájem čínské veřejnosti o podobné limitované verze jejích modelů.

Kromě Jeepu Wrangler se v Pekingu předvede ještě Chrysler 300, rovněž s několika doplňky inspirovanými čínskou kulturou, a kompaktní sedan Fiat Viaggio, který je odvozen od Dodge Dart (a ten zase sdílí techniku s Fiatem Bravo).