Kia Sorento X-Car: Specialita ve stylu filmu X-Man

0

[av_gallery ids=’13148,13149,13150,13151′ style=’thumbnails‘ preview_size=’portfolio‘ crop_big_preview_thumbnail=’avia-gallery-big-crop-thumb‘ thumb_size=’square‘ columns=’5′ imagelink=’lightbox‘ lazyload=’deactivate_avia_lazyload‘]

Nebude to dlouho trvat a na český trh přijde nová generace Sorenta, které se v současnosti představuje po celém světě. Jedním z míst, kde je tahle novinka prezentována, je Australian Open. Kromě zástupu civilních verzí určených pro převážení všech možných hostů je zde přítomna ještě unikátní verze X-Car.

Stačí jeden pohled a všem musí být jasné, že tohle se v běžném provozu neukáže. Kia si postavila auto na přitáhnutí pozornosti. X-Car je upravené Sorento nové generace, které dostalo bodykit, vylepšený interiér a hlavně drápy dopředu i dozadu.

Jak naznačuje název, inspirací byl Wolverine z filmu X-Man. Výsledek představil ve světové premiéře právě v Austrálii sám Rafael Nadal. Auto zde ještě chvíli bude vystaveno a pak zamíří na vybrané autosalony. Téměř určitě si ho budeme prohlédnout v březnu v Ženevě a už se na to těšíme.