Kia Sportage: Do Frankfurtu míří nová generace

0

[av_gallery ids=’13789,13790,13791′ style=’thumbnails‘ preview_size=’portfolio‘ crop_big_preview_thumbnail=’avia-gallery-big-crop-thumb‘ thumb_size=’square‘ columns=’5′ imagelink=’lightbox‘ lazyload=’deactivate_avia_lazyload‘]

Autosalon ve Frankfurtu bude velmi zajímavý. Tak například se můžeme těšit na Bentley Bentayga, Jaguar F-Pace nebo Audi SQ7. Ale dojde i na lidovější automobilky jako Kia. Právě ta dnes oznámila, že do Frankfurtu veze zcela novou generaci crossoveru Sportage.

Tisková zpráva má ale pouze 800 znaků, takže vám už asi je jasné, že se toho pro tuto chvíli mnoho nedozvíme. Kromě tří přiložených obrázků stojí přece jen za zmínku jeden drobný detail. Sportage by měla přijít s úplně novým designem, který následně přeberou další modely značky. Jsme vážně zvědaví, jak bude nová tvář automobilky Kia vypadat.

Kia opět zdůrazňuje, že byl vůz navržen v Evropě, konkrétně v centru, které shodou okolností také sídlí ve Frankfurtu. V pořadí půjde už o čtvrtou generaci v Evropě velmi úspěšného modelu. Výstavní premiéra je naplánována na 15. září.