Kupte si unikátní Lamborghini Diablo VT!

0

[av_gallery ids=’13121,13122,13123,13124,13125,13126′ style=’thumbnails‘ preview_size=’portfolio‘ crop_big_preview_thumbnail=’avia-gallery-big-crop-thumb‘ thumb_size=’square‘ columns=’5′ imagelink=’lightbox‘ lazyload=’deactivate_avia_lazyload‘]

Před nějakou dobou jsme v tištěném 4×4 Automagazínu v rámci našeho seriálu o zajímavých automobilech z minulosti narazili také na Lamborghini Diablo VT. Ty dvě písmenka na konci označení neznamenají nic jiného než přítomnost pohonu všech kol. Takových vozů mnoho vyrobeno nebylo, ale jeden podobný si se v současnosti nabízí k prodeji v Nizozemsku, kam všeho všudy zamířily dva exempláře Diabla. Toto je jeden z nich.

Jenže to není vše, protože jde přesně řečeno o Diablo Roadster a takových bylo vyrobeno pouze 200 kusů. Ten prodávaný má najeto něco málo přes 25 000 kilometrů, je k němu kompletní servisní knížka, vše je v původním stavu a auto za sebou nemá žádné nehody. Prostě vše tak jak má být.

Tomu pak samozřejmě odpovídá také cena, kupujete přece unikát. Takže se nemůžete divit, že za tento konkrétní exemplář chce prodávající v přepočtu 5,4 milionu korun. Vzhledem k tomu, kolik takových aut ale vzniklo, si můžete být jisti, že půjde o dobrou investici, kdy cena tohoto kousku ještě dále poroste.