Lada Niva: Soukromý facelift vypadá velice dobře

0

[av_gallery ids=’13439,13440,13441,13442,13443,13444,13445′ style=’thumbnails‘ preview_size=’portfolio‘ crop_big_preview_thumbnail=’avia-gallery-big-crop-thumb‘ thumb_size=’square‘ columns=’5′ imagelink=’lightbox‘ lazyload=’deactivate_avia_lazyload‘]

Ladu Nivu vám zaručeně představovat nemusíme. Sice se tohle auto dnes už nejmenuje Niva, ale nese označení 4×4, nicméně to nemění nic na faktu, že jde o obdobu britského Defenderu v cenově dostupnější podobě. Každý ji zná, mnozí s ní jezdili a auto jako takové je pořád téměř stejné. Takže když chcete modernější vzhled, musíte si pomoci sami.

Přesně to udělal jistý ukrajinský majitel, který nelenil a své Nivě dopřál kompletně novou přední i zadní část. Sice nedošlo na žádné radikální inovace, ale jednoduchý výsledek se k autu v kombinaci s diodovými svítilnami docela hodí. Vlastně bychom neměli problém uvěřit tomu, že jde o dílo přímo od Lady.

Nicméně ta už moderněji střiženou Nivu představila dříve. Auto se jmenuje 4×4 Urban a kromě jiné masky nabídne také plastové nárazníky, litá kola, vyhřívaná sedadla, klimatizaci, elektricky ovládaná zpětná zrcátka nebo elektrické stahování oken. Upřímně, nám se ukrajinský soukromý facelift zamlouvá více.