Land Rover: Chcete se svézt historickými modely? Můžete

0

Patříte mezi fanoušky Land Roveru a vždycky jste měli neodolatelnou touhu alespoň vyzkoušet, jaké to bylo kdysi dávno v minulosti? Tak přesně pro vás je připravený program Land Rover Heritage Driving Experience, který navazuje na Jaguar Heritage Driving Experience. Zjednodušeně řečeno si za jistý poplatek budete moci v areálu automobilky otestovat řadu historických Land Roverů.

K dispozici je všechno možné od původní Series I nebo dokonce modelu 101 Forward Control, přes klasický Range Rover až po vojenská vozidla a současné modely.

Nejlevnější vstupenka na LR Heritage Driving Experience stojí 40 liber, kdy vás sveze expert Land Roveru na sedadle spolujezdce. Kdo chce řídit, ten si musí připravit minimálně 85 liber za program, v rámci kterého si vyzkouší Series I, II a III plus moderní Defender.

Za svezení s první Series I, klasickým Range Roverem a 101 Forward Control se platí 90 liber, testování historických Range Roverů vyjde na 125 liber a konečně zkouška úplně všeho od roku 1940 do 2010 vás bude stát 250 liber.