Letní číslo 4×4 Automagazínu právě v prodeji

0

Co jsme si pro vás tentokrát připravili? Hlavním tématem čísla je tak trochu netradiční srovnávací test. Normálně vybíráme auta z jedné třídy či podobné cenové hladiny. Tentokrát jsme ale sáhli po dvou vozech kombi s těmi největšími kufry: Škoda Superb 2.0 TDI 4×4 ve vrcholné výbavě Laurin&Klement a Mercedes-Benz E 250 CDI 4Matic. Dokáže být domácí vlajková loď konkurentem německému klasikovi?

Žhavou novinkou je  Mazda CX-5. Ta sází na úsporné technologie Skyactiv a jak se Marek Jankovič přesvědčil, nejde jen o plané sliby. Pokračujeme i v našich kilometrových testech – Land Rover Freelander podstoupil „technickou“ a prověrku v terénu, první kolo si odbyl Peugeot 3008 HYbrid4. Citroën C4 Aircross, s kterým jsme se seznámili v červnu, se dostavil do plnohodnotného testu s benzínovou jedna-šestkou. Lukáš zase sbíral první dojmy s faceliftovanými Mercedesy G, GLK a s novou generací pick-upu D-Max. Jeho přímý konkurent, Ford Ranger, se podrobil klasickému testu. Neschází ani oblíbený test amerického vozu, kterým je obří SUV Chevrolet Suburban, a v rubrice bazarových testů najdeme osvědčený model Suzuki Grand Vitara.

Naše redakce vám přeje příjemné čtení a ničím nerušené klidné prožití letních měsíců. Další číslo pro vás chystáme na začátek září.