Mercedes-Benz CLA 45 AMG Edition 1: Vyparáděná lahůdka

0

[av_gallery ids=’17121,17122,17123,17124,17125′ style=’thumbnails‘ preview_size=’portfolio‘ crop_big_preview_thumbnail=’avia-gallery-big-crop-thumb‘ thumb_size=’square‘ columns=’5′ imagelink=’lightbox‘ lazyload=’deactivate_avia_lazyload‘]

Mercedes-Benz CLA 45 AMG vybavený nejsilnějším dvoulitrovým čtyřválcem na světě je sám o sobě dostatečně přitažlivý model. Více o něm si můžete přečíst zde. Německá automobilka má ve zvyku obdařit většinou svých nových modelů speciálním paketem Edition 1, který je omezený jen pro určitý počet prodaných kusů ze začátku série. Nyní zveřejnila podrobnosti právě pro malý sedan honosící se písmeny úpravců z Affalterbachu.

Vůz dostane takzvaný Night package, který zahrnuje červenou barvou zvýrazněnou mřížku chladiče a také zpětná zrcátka zdobená červenou linkou. Jsou tu sportovní pruhy AMG vyvedené v mazné šedé. Nechybí ani leskle černý zadní spoiler nebo litá kola velikosti 19“ palců (nazuty jsou gumy 235/35 R19) naopak v matně černém provedení. Tohle bude opravdu nepřehlédnutelný kousek.

Uvnitř sportovní sedačky kombinují ručně zpracovanou kůži ARTICO s látkou DINAMICA. Kůže se ale objevuje i na dveřních panelech nebo vrchu kapličky s přístroji. Volant AMG Performance je pak potažen kůží nappa a opět látkou DINAMICA. Aby bylo jasné, že majitel sedí ve speciálním modelu, nachází se na středovém panelu plaketka s nápisem Edition 1.

Mercedes-Benz CLA 45 AMG zatím stále chybí v českém ceníku.