Mitsubishi Outlander 2016: Ted už se mu smát nebudete

0

[av_gallery ids=’13356,13357,13358,13359,13360′ style=’thumbnails‘ preview_size=’portfolio‘ crop_big_preview_thumbnail=’avia-gallery-big-crop-thumb‘ thumb_size=’square‘ columns=’5′ imagelink=’lightbox‘ lazyload=’deactivate_avia_lazyload‘]

Tolik toho bylo napsáno o tom, jak vypadá současný Outlander. Podle mnohých jde o nepěkné auto. Můžete s tím souhlasit, ale také nemusíte, každopádně v New Yorku se ukázal facelift, který tvář tohoto modelu mění. A teď už nemůže protestovat vůbec nikdo, omlazený Outlander totiž vypadá skvěle!

Pro Mitsubishi jde o důležitou změnu, protože to je právě nový Outlander, kdo z modelů Mitsubishi dostal tuto tvář jako první. Další modely budou následovat. Nicméně facelift nepřinesl pouze designové změny, automobilka zapracovala taktéž na konstrukci auta jako takového.

Mitsubishi slibuje nově naladěný podvozek, nové tlumiče, jiné zavěšení kol, tužší karoserii, vylepšený posilovač řízení, silnější skla, lepší odhlučnění a tak dále. O motorech se tisková zpráva nezmiňuje, ale těšit se máme na řadu bezpečnostních asistentů typu adaptivního tempomatu, přednárazového systému nebo sledování jízdních pruhů.