Mitsubishi v Tokiu: Předvede tři nové koncepty

0

[av_gallery ids=’17628,17629′ style=’thumbnails‘ preview_size=’portfolio‘ crop_big_preview_thumbnail=’avia-gallery-big-crop-thumb‘ thumb_size=’square‘ columns=’5′ imagelink=’lightbox‘ lazyload=’deactivate_avia_lazyload‘]

Největším konceptem je SUV Mitsubishi Concept GC-PHEV. Jak název napovídá, jde o vůz vybavený systémem plug-in hybrid. Při jízdě pomáhá také pohon všech kol S-AWC (Super All Wheel Control) a systém řízení dynamiky vozu společnosti MMC. Automobilka zatím nezveřejnila, auto by však mělo nabídnout i bezdrátové připojení na internet.

Druhým modelem, který se v Tokiu objeví, bude Concept XR-PHEV. V tomto případě jde o vůz kategorie kompaktních SUV. Opět jde o model plug-in hybrid. U něj se tisková zpráva nezmiňuje, zda bude také vybaven pohonem všech kol. Nejméně prostoru je pak věnováno MPV, které ponese název Concept AR. Ten by mohl být na pomezí kategorie MPV a SUV. Nabízí variabilitu interiéru.

Mitsubishi není v detailech příliš sdílné. Budeme si tedy muset počkat až na autosalon v Tokiu. Ten startuje 23. listopadu.