Nissan Juke Nismo: Představení produkční verze

0

[av_gallery ids=’15562,15563,15564,15565,15566′ style=’thumbnails‘ preview_size=’portfolio‘ crop_big_preview_thumbnail=’avia-gallery-big-crop-thumb‘ thumb_size=’square‘ columns=’5′ imagelink=’lightbox‘ lazyload=’deactivate_avia_lazyload‘]

Juke Nismo dostane kompletní bodykit s rozšířenými prahy, sportovním předním i zadním nárazníkem (vpředu se spoilerem), křídlem nad pátými dveřmi a černým vyplétáním masky a sacího otvoru pod ní. Kapota, boky, střecha, nárazníky a prahy jsou navíc zdobené tenkou červenou linkou, červená barva se dostala také na kryty zrcátek. Juke Nismo stojí na osmnáctipalcových kolech s novým designem. Technika podstoupila další zásahy – tužší podvozek, sportovně laděný posilovač řízení a aktivní dělení točivého momentu na zadní nápravě. Přeplňovaná jedna-šestka bude mít výkon zvednutý na dosud nespecifikovanou hodnotu.

Interiérové změny obnášejí nový volant, kovové pedály, jiné přístroje, hlavici řadicí páky a výplně dveří, vše opět s červenými dekory. Sportovní sedadla Nismo mají potahy z mikroplyše a kontrastní červené obšívání. Odhalení Juku Nismo proběhne během 24hodinového závodu Le Mans od 13. do 17. června, prodeje na evropské půdě budou zahájeny v lednu 2013.