Nová Kia Sorento dorazí na český trh už v únoru

0

[av_gallery ids=’13182,13183,13184′ style=’thumbnails‘ preview_size=’portfolio‘ crop_big_preview_thumbnail=’avia-gallery-big-crop-thumb‘ thumb_size=’square‘ columns=’5′ imagelink=’lightbox‘ lazyload=’deactivate_avia_lazyload‘]

Na český trh míří další novinka, která nás velice zajímá. Nová generace Sorenta se představila na autosalonu v Paříži a po delší odmlce se opět hlásí o slovo. Podle nejnovějších zpráv dorazí tato Kia na český trh hned v únoru. Mimochodem v únorovém vydání 4×4 Automagazínu už najdete také podrobnější článek, protože koncem ledna vyrazíme na mezinárodní prezentaci, kde nové Sorento vyzkoušíme.

Nová Kia Sorento dostala dvě veliskosti rozvoru náprav a ve srovnání s generací předchozí narostla na délku a šířku. Výška se naopak snížila. Pod kapotou očekávejte naftový dvoulitr, případně benzinovou dva-čtyřku. Americký trh dostane ještě variantu osazenou šestiválcem o objemu 3,3 litru, který disponuje výkonem 270 koní.

Kolik bude která verze stát a co konkrétního nabídne české provedení nového Sorenta, to bychom se měli dozvědět už velice brzy.