Nová Kia Sportage: Čtvrtá generace předčasně odhalena

0

[av_gallery ids=’13793,13794′ style=’thumbnails‘ preview_size=’portfolio‘ crop_big_preview_thumbnail=’avia-gallery-big-crop-thumb‘ thumb_size=’square‘ columns=’5′ imagelink=’lightbox‘ lazyload=’deactivate_avia_lazyload‘]

Včera vyslala Kia do světa první zmínku o svém plánu ukázat na autosalonu ve Frankfurtu novou, v pořadí už čtvrtou generaci modelu Sportage. K tomu vypustila také první nákresy, které nám toho ale moc neřekly. Jenže dnes se situace změnila, i když v ruce pořád nemáme oficiální fotky, podobu této novinky si už prohlédnout můžeme.

Stalo se tak díky špionážním fotkám, které k nám dorazily přímo z Asie. Na nich si můžeme prohlédnout jak zadní partie vozu, tak předek. Zezadu je nová Sportage spíše decentní, zboku připomíná končící generaci, ale vpředu je vše úplně jinak. Ostatně, podívejte se sami.

Technika by podle všeho měla být shodná se sourozencem z dílny automobilky Hyundai, který se už na českém trhu prodává, v tomto směru žádná velká překvapení nečekejme. Teď už zbývá pouze zjistit, jak to bude vypadat uvnitř, protože právě v interiéru slibovala Kia hotovou revoluci.

Sportage čtvrté generace bude jednou z významnějších novinek nadcházejícího autosalonu ve Frankfurtu, kde se ukáže například spolu s Jaguarem F-Pace, Mercedesem třídy S Cabrio nebo Bentley Bentayga. Na tento autosalon se opravdu těšíme.