Nové Audi SQ7 v prodeji, připravte si 2,5 milionu korun

0
Dynamic photo, Colour: Sepang Blue

Jsou SUV, která bychom hodili hned ze skály. A pak jsou ty, co jezdí velmi příjemně a celkově dávají smysl. Při vzpomínce na první generaci Audi Q7 se nám ještě dělají pupínky, druhá generace je úplně z jiného těsta a považujeme ji za nejlépe jezdící velké SUV s krásným interiérem. Ještě o kus dál je nové Audi SQ7 TDI poháněné zcela novým turbodieselem V8 4.0 TDI, jehož přeplňování zajišťuje unikátní kombinace dvou výfukových turbodmychadel a elektricky poháněného kompresoru.

V Česku si nové Audi SQ7 TDI můžete konečně objednat. Přijde dle očekávání na 2 516 900 Kč, přičemž sériová výbava zahrnuje mimo jiné 20“ kola z lehké slitiny, adaptivní vzduchové odpružení se specifickým nastavením S, vnější a vnitřní stylistické pakety v  S-designu, kryty vnějších zpětných zrcátek se vzhledem hliníku, chromované dvojité koncovky výfukové soustavy na levé a pravé straně, sportovní sedadla čalouněná kombinací Alcantara/kůže s  logem S, či elektrickou soustavu s napětím 48 V.

Nové Audi SQ7 TDI je jako první model S nabízen s akčním paketem Lifestyle, jehož součástí je multimediální systém MMI Navigation plus, digitální panel přístrojů Audi virtual cockpit, adaptivní světlomety Audi Matrix LED, čtyřzónová automatická klimatizace, přístupový systém Advanced key a zadní kamera. Paket Lifestyle v hodnotě 190 800 Kč je nabízen za cenu 105 800 Kč. Zvýhodnění pro zákazníka tedy činí 85 000 Kč, resp. 44 %. První vozy se objeví u českých prodejců v září letošního roku.