Range Rover 2013 na neoficiálních skicách

0

[av_gallery ids=’15045,15046,15047,15048′ style=’thumbnails‘ preview_size=’portfolio‘ crop_big_preview_thumbnail=’avia-gallery-big-crop-thumb‘ thumb_size=’square‘ columns=’5′ imagelink=’lightbox‘ lazyload=’deactivate_avia_lazyload‘]

Nebude to dlouho trvat a Land Rover představí novou generaci modelu Range Rover. Ta by podle neoficiálních zpráv měla stát na nové platformě, očekává se délka větší o 25 mm a díky většímu podílu hliníkových slitin také až o 500 kg nižší hmotnost. Na čínském trhu by se také měla objevit větší verze s prodlouženým rozvorem.

Už z fotek maskovaného testovacího prototypu je jasné, že si auto ponechá svůj základní tvar. Server Motor.Beam.com zveřejnil první neoficiální skici zobrazující, jak by asi mohl nový Range Rover vypadat. Nechme se překvapit tím, zda jde opravdu o původní návrhy někoho z Motor.Beam.com nebo zda náhodou nejde o oficiální obrázky (přeci jen se jedná o indický server, který tak má poměrně blízko ke zdroji).

Každopádně podle našeho názoru pokud nový Range Rover nebude vypadat přímo takto, tak bude vypadat velmi podobně. Klasický tvar kombinující prvky z RR Evoque je směr, kterým se na 99% vydali také designéři anglické automobilky.