Škoda Superb Combi: Tak tady ho máte!

0

[av_gallery ids=’13515,13516,13517,13518,13519′ style=’thumbnails‘ preview_size=’portfolio‘ crop_big_preview_thumbnail=’avia-gallery-big-crop-thumb‘ thumb_size=’square‘ columns=’5′ imagelink=’lightbox‘ lazyload=’deactivate_avia_lazyload‘]

Po nové generaci základního liftbacku Škoda Superb dnes automobilka odhalila podobu verze kombi. Ta se představí ve výstavní premiéře v září na autosalonu ve Frankfurtu a ještě ten stejný měsíc se začne prodávat. Zájemci se mají těšit na největší nabídku prostoru v segmentu a gigantický zavazadlový prostor.

Nad předními sedadly nabídne nový Superb Combi 995 mm, nad těmi zadními 1001 mm. Před koleny zadních cestujících bychom měli naměřit 157 mm, vnitřní šířka navíc vzrostla o plných sedm centimetrů. A teď to nejdůležitější – zavazadelník. Ten má v základním uspořádání obřích 660 litrů, pokud sklopíte zadní opěradla, dostanete se na 1950 litrů.

Také kombík pak dostane řadu technických novinek a asistentů, včetně například systému adaptivních tlumičů. Nabízené motory budou přirozeně plnit normu Euro 6 a na své si přijdou také zájemci o pohon všech kol.