Tesla Model S: Čtyřkolka má ve výrobě přednost

0

Už i elektromobil můžete mít s pohonem všech kol. Elektrickou čtyřkolku totiž nabízí Tesla v kombinaci s Modelem S a to ve vrcholné variantě P85D, která zvládne stovku za 3,2 s, čímž se de facto vyrovná Porsche Panamera Turbo. Pokud byste si zrovna tento elektromobil chtěli koupit, máme dobrou zprávu. Ve výrobě dostanete přednost.

Co to znamená pro zákazníka? Jednoduše to, že svůj vysněný automobil dostane dříve. Schválně se podívejte na oficiální stránky Tesly. Pokud si vyberete běžné zadokolky 60 nebo 85, systém uvede jako datum dodání květen, ale pokud si zvolíte čtyřkolku P85D, termín dodání se zkrátí na konec března. A to nejsou ani tři týdny!

Samozřejmě, Tesla tento styl nezavedla proto, abychom měli radost (přestože ji máme), ale by si navýšila příjmy. P85D je vrcholná verze, tedy ta nejdražší, na kterou se vztahují také největší marže. Takže je žádoucí, aby se těchto variant prodalo maximální množství. Uvidíme, jak tato taktika zafunguje. Každopádně my doufáme, že se s P85D v dohledné době svezeme.