Tohle je nový koncept automobilky Kia. Studie Telluride má mít wellness funkce

0

Začíná nám autosalon v Detroitu, který i letos znamená celou řadu zajímavých novinek. Jednu takovou najdeme na stánku automobilky Kia, která sem přivezla studii velkého prémiového SUV. Přestože tohle auto ještě na své oficiální představení teprve čeká, na internet už unikly fotky kompletně celého vozu. Designéři evidentně dostali za úkol vytvořit velmi robustní auto.

Ze zpráv, které jsou zatím k dispozici, vyplývá, že Kia chystá skutečně luxusní vůz. Jak jinak si vyložit oficiální prohlášení o přítomnosti wellness funkcí na palubě, stejně jako funkcí pro vaše zdraví. Vířivka v autě asi nebude, masážní sedadla by tam ovšem být mohla.

Kia ale na studii, která se jmenuje Telluride, ukáže i jiné věci. Třeba technologie výroby dílů v interiéru. Některé prvky ze dveří, volantu nebo palubní desky byly vytištěny na 3D tiskárně. Nechybí ani dotykové displeje, připojení na internet a tak dále.

Tak jak, líbilo by se vám takové auto, kdyby ho Kia převedla do sériové výroby?

[av_gallery ids=’19843,19842,19841′ style=’thumbnails‘ preview_size=’portfolio‘ crop_big_preview_thumbnail=’avia-gallery-big-crop-thumb‘ thumb_size=’square‘ columns=’5′ imagelink=’lightbox‘ lazyload=’deactivate_avia_lazyload‘]