Toyota Hilux: Co říkáte na novou generaci?

0

[av_gallery ids=’13425,13426,13427,13428′ style=’thumbnails‘ preview_size=’portfolio‘ crop_big_preview_thumbnail=’avia-gallery-big-crop-thumb‘ thumb_size=’square‘ columns=’5′ imagelink=’lightbox‘ lazyload=’deactivate_avia_lazyload‘]

Toyota chystá novou generaci modelu Hilux, který si vydobyl velkou slávu především díky hodně zajímavému testu v britském Top Gearu. Nejnovější vydání by se mělo objevit na trhu koncem letošního roku, případně začátkem roku příštího. Po internetu už kolují první neoficiální fotky ukazující to, jak bude tato novinka vypadat.

Hodně se změní design přední části, která je uhlazená a má velmi protažené světlomety. První snímky také naznačují civilnější interiér, kde evidentně nebude chybět ani multimediální systém s dotykovým displejem.

Předběžné informace pak slibují naftový čtyřválec o objemu 2,4 litru pod kapotou. Ten by měl být naladěn na 148 nebo 165 koní. Vrchol představuje dvakrát přeplňovaný agregát o objemu 2,8 litru s výkonem 175 koní. V nabídce najdeme manuální i šestistupňovou automatickou převodovku.

Na přesné a především oficiální informace si ale musíme ještě chvíli počkat.