Toyota Tundra se v rámci přestavby změnila na obří limuzínu s korbou

0

Tuningu se dá podrobit opravdu cokoliv, ať už vás zrovna teď napadlo jakékoliv auto. Tím spíš, pokud se budeme bavit o přestavbách na natažené limuzíny. S jednou takovou méně vídanou verzí přišla nedávno samotná Toyota, která u příležitosti SEMA Show 2015 prodloužila a řádně vybavila pick-up zvaný Tundra, který je už sám o sobě dost velký.

Ačkoli jde o skutečně důkladnou přestavbu, vzhled vozu zůstal v zásadě stejný. Žádné nové nárazníky, spoilery, obří kola a tak dále. Všechno je tak, jak to má provedení 1794 Edition CrewMax. Tedy až na přítomnost hned osmi dveří. Když je otevřete, uvidíte opravdu nebývale luxusní interiér, na kterém si Toyota dala hodně záležet. Limuzína vzniklá prodloužením Toyoty Tundra používá hnědou kůží, leštěné dřevo a především maximálně luxusní křesla s všemožným nastavováním a přirozeně nechybí ani multimediální systémy.

Co se technických parametrů týká, je tahle Tundra natažená o 2,3 m, přičemž celého tohle číslo připadá na rozvor. O pohon se pak stará sériový osmiválec. Ten má objem 5,7 litru a jeho výkon dosahuje na 386 koní. Převodovka je šestistupňová automatická a přirozeně nechybí ani systém pohonu všech kol.

[av_gallery ids=’19493,19494,19498,19495,19496,19497,19492′ style=’thumbnails‘ preview_size=’portfolio‘ crop_big_preview_thumbnail=’avia-gallery-big-crop-thumb‘ thumb_size=’square‘ columns=’5′ imagelink=’lightbox‘ lazyload=’deactivate_avia_lazyload‘]