Video: přizpůsobte si digitální přístroje v Cadillacu XTS

0

[av_gallery ids=’15546,15547,15548,15549′ style=’thumbnails‘ preview_size=’portfolio‘ crop_big_preview_thumbnail=’avia-gallery-big-crop-thumb‘ thumb_size=’square‘ columns=’5′ imagelink=’lightbox‘ lazyload=’deactivate_avia_lazyload‘]

V kostce řečeno: to, zda chcete mít rychloměr a otáčkoměr uprostřed, na krajích, s digitálním či analogovým zobrazením, je jen na vás. Přejete si vidět údaje z rádia a navigace? Žádný problém. A co takhle kompas a sklonoměr? Ale jistě! Namísto klasických přístrojů je tu LCD panel s úhlopříčkou 12,3 palce (31,2 cm), rozmístění a výběr ukazatelů je téměř zcela na vás. Samozřejmě nelze například zcela zakázat zobrazování rychlosti.

Cadillac ale není jediný, kdo tuto technologii nabídne. Podobný koncept již potvrdilo BMW do limuzíny řady7 a digitální přístroje téměř určitě dostane i nová generace Mercedesu třídy S. Cadillac si můžou američtí zákazníci pořídit výhradně se zážehovým motorem 3.6 V6 221 kW a šestistupňovým automatem, pohon všech kol je k dispozici za příplatek.