Volkswagen Amarok Canyon: outdoorový lifestyle

0

[av_gallery ids=’16173,16174,16175,16176′ style=’thumbnails‘ preview_size=’portfolio‘ crop_big_preview_thumbnail=’avia-gallery-big-crop-thumb‘ thumb_size=’square‘ columns=’5′ imagelink=’lightbox‘ lazyload=’deactivate_avia_lazyload‘]

Amarok Canyon vychází ze stejnojmenné studie, kterou už známe z jarního ženevského autosalonu, a přebírá od ní většinu designových prvků. Základem je nepřehlédnutelný oranžový lak Copper, zatmavené kryty zadních světlometů, kryt spodní části karoserie v barvě vozu, kontrastní černé podběhy kol a nápisy Canyon na dveřích a víku nákladového prostoru. Jeho trubkový rám, rámy pod prahy a zadní nárazník jsou také lakovány černě. Na přání si lze připlatit za střešní oblouk s čtveřicí přídavných světlometů. Kryt ložné plochy je proveden jako žaluzie.

Pro Amarok Canyon jsou standardem 17″ litá kola Roca se speciálními offroadovými pneumatikami 245/70 R17, v příplatkové výbavě nechybí ani disky o palec větší, ovšem se silničními pneumatikami. Výbava vychází z úrovně Trendline, uvnitř pak najdeme další úpravy: matně chromované obložení palubní desky, dvoubarevné potahy sedadel v kombinaci kůže/látka Moonrock, oranžové obroučky výdechů klimatizace a oranžové obšívání sedadel, volantu a hlavice řadicí páky.

Volkswagen Amarok Canyon bude k dispozici od jara 2013, na výběr bude celá paleta vznětových dvoulitrů TDI se stálým nebo připojitelným pohonem všech kol 4Motion, za příplatek i s uzávěrkou zadního diferenciálu. Kromě exkluzivní metalické barvy Copper Orange se bude nabízet i v stříbrné metalíze Reflex, šedé Natural a béžové Sand. Alternativní volbou k rámu a lamelovému krytu ložné plochy bude pevný kryt hardtop.