Volkswagen uvede CrossPolo Urban Black

0

[av_gallery ids=’15301,15302,15303,15304′ style=’thumbnails‘ preview_size=’portfolio‘ crop_big_preview_thumbnail=’avia-gallery-big-crop-thumb‘ thumb_size=’square‘ columns=’5′ imagelink=’lightbox‘ lazyload=’deactivate_avia_lazyload‘]

Bílý lak doplňují leskle černé kryty zrcátek, černé střešní ližiny, zatmavená boční okna a sedmnáctipalcová litá kola Budapest, která lze objednat v bílém či černém laku. V interiéru potom přibyly potahy sedadel v černo-stříbrné kombinaci látky a Alcantary, černé čalounění stropu a sloupků, stříbrný plast okolo panelu rádia a klimatizace a chromované dekory na volantu. Celek doplňují ještě stříbrošedé obšívání volantu a madla ruční brzdy a také vkládané velurové koberečky.

Volkswagen CrossPolo Urban Black bude dostupný se čtyřmi benzínovými a třemi naftovými motory o výkonu v rozmezí 51-77 kW, které budou kombinované s manuálními převodovkami s 5 či 6 stupni, za příplatek pak se sedmistupňovou převodovkou DSG. Oplastování je spíše estetickou záležitostí, malý Volkswagen má poháněnou výhradně přední nápravu. Základní výbava zahrnuje klimatizaci, tempomat a rádio s CD přehrávačem RCD 210. Německé ceny za CrossPolo Urban Black začínají na 18 975 euro (asi 473 000 Kč) za motor 1.2 51 kW s pětistupňovou manuální převodovkou.