Volvo XC90: Superluxusní verze má jen tři sedadla

0

[av_gallery ids=’13410,13411,13412,13413,13414,13415,13416,13417′ style=’thumbnails‘ preview_size=’portfolio‘ crop_big_preview_thumbnail=’avia-gallery-big-crop-thumb‘ thumb_size=’square‘ columns=’5′ imagelink=’lightbox‘ lazyload=’deactivate_avia_lazyload‘]

Nové Volvo XC90 je velmi luxusní už ve svých největších výbavách, ale ve Švédsku připravili ještě luxusnější varianty. Jedna je čtyřmístná a nabízí takové ty obvyklé věci jako lednici, křišťálové skleničky, masáže, ta druhá se jmenuje Lounge Concept a je dokonce jenom třímístná.

V Lounge Concept nenajdete sedadlo spolujezdce, ale na jeho místě je opěrka pro nohy pana majitele. Uklidit si do této skříňky můžete i své boty, abyste si nezamazali tu světlou kůži, a pak už na vás čeká opravdu maximální pohodlí. Součástí je také velký stolek, pokud byste zrovna museli během cesty pracovat, nebo toaletní zrcátko připravené pro dámy, které by se mohli před důležitou schůzkou ještě upravit.

Dámy určitě také ocení přihrádku na šminky a šperky, k dispozici je ale také uzamykatelná přihrádka na další cennosti. No a když otočíte toaletní zrcátko, máte rázem před sebou sedmnáctipalcový monitor. Vyzdvihovat ozvučení snad ani nemusíme. Je totiž perfektní. Škoda, že jde jenom o koncept, jsou trhy, kde by takovou XC90 vzali zákazníci útokem.