Bentley Bentayga přichází v limitované edici, která kromě jiného obsahuje i hodinky Breitling

Nové Bentley Bentayga přichází na trh a podobně jako třeba Volvo XC90 bude uvedeno za pomoci speciální First Edition. Ta se aktuálně představila na akci pro VIP hosty v Los Angeles. Jen pro pořádek, kdybyste třeba náhodou nákup této Bentaygy zvažovali, příliš neváhejte. Automobilka totiž vyrobí v rámci First Edition pouze 608 kusů.

Bentayga First Edition dostala speciální kola kombinující černou a stříbrnou barvu. Jejich rozměr je 22 palců. Bentley také pro tuto edici zredukovalo nabídku barev karoserie na pouze deset vybraných odstínů a každý exemplář z této série pak dostane na přední dveře anglickou vlajku, která má v sobě jedničku, coby symbol First Edition. Drobné změny se rovněž odehrály v interiéru, který je samozřejmě maximálně luxusní. Před spolujezdcem se ona zmiňovaná vlajka objevuje znovu, na sedadlech najdete nápisy First Edition a prahové lišty jsou podsvětlené. Jinak je zde perfektní kůže, krásně prošívaná sedadla a drahé dřevo, které posloužilo k obložení interiéru.

Pro prvních 608 zákazníků ovšem Bentley připravilo ještě jednu specialitu. K automobilu dostanou totiž jako bonus hodinky Breitling. Budoucí majitelé Bentaygy First Edition mohou vybírat z modelů Emergency, Chronomat 38 a Cockpit B50. Pokud úvodní edici nestihnete, budete si moci tyto hodinky, samozřejmě upravené ve stylu Bentley Bentayga, také pořídit. Jsou zařazené v příslušenství, ale už si je budete muset zaplatit.

Jen pro připomenutí, pod kapotou modelu Bentayga je benzinový dvanáctiválec s objemem šesti litrů. Jeho maximum dosahuje na 608 koní a 900 Nm, přičemž nejvyšší rychlost těsně přesahuje 300 km/h.

 

0 odpovědí

Zanechte komentář

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *