BMW řady 4 má novou konkurenci. Infiniti představilo model Q60 s karoserií kupé

Inifniti Q60 s karoserií kupé je další z řady novinek detroitského autosalonu. Auto vychází ze sedanu Q50, takže nečekejte po stránce techniky žádná velká překvapení. Zájemci o nejlevnější verzi dostanou benzinový čtyřválec původem od Mercedesu s parametry 211 koní a 350 Nm. Jestliže vám to nestačí, můžete sáhnout po jednom ze dvou šestiválců.

Oba dva mají objem tří litrů a oba dva také používají systém dvojitého přeplňování. Slabší alternativa dosahuje svým výkonem na 305 koní, silnější provedení nabídne přesně o sto koní více a 475 Nm točivého momentu. Tato dvojice už není nějakým převzatým motorem od Mercedesu nebo jiné automobilky, ale jde o vlastní pohonnou jednotku.

Kromě atraktivního designu se Infiniti Q60 chlubí také ideálním rozložením hmotnosti nebo nabídkou obsahující dva druhy podvozku. Komu standard nestačí, ten má k dispozici sportovní provedení a případně i elektromagnetické tlumiče. Nás samozřejmě nejvíce těšší takový drobný detail na závěr. Tohle kupé se totiž bude vyrábět také s pohonem všech kol. Tak co, těšíte se na něj?

0 odpovědí

Zanechte komentář

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *