Red Bull přestavěl Land Rover Defender 130 na obrněný předváděcí speciál

Zaujmout můžete mnoha různými způsoby. Společnost Red Bull je v této činnosti hotovým mistrem, když kolem sebe vybudovala jeden obrovský cirkus obsahující úplně vše od závodních speciálů, přes letadla, všemožné sporty až po obyčejná předváděcí auta. Vzpomínáte na Mini s plechovkou na střeše? Nedávno Red Bull představil své nové předváděcí auto, se kterým bude přitahovat pozornost na různých akcích. Je to obrněný speciál.

Jen si prohlédněte fotky a popřete, že byste se nešli podívat blíže, kdybyste někde něco takového viděli. Tenhle speciál totiž vypadá hodně strašidelně, ale co do technického základu je to nám velmi dobře známé auto. I když to na první pohled vůbec nevypadá, pod tou nebezpečně vypadající maskou se ukrývá Land Rover Defender.

Technici vzali nejdelší Defender 130, z něj sundali karoserii a nasadili na něj to, co vidíte na fotkách. I když má jít o obrněné auto, jeho hlavní výbavou je pořádná aparatura. Red Bull sám uvádí, že se s tímto autem dostane kamkoliv, takže může i své mejdany uspořádat kdekoliv. Jen je škoda, že v kontextu událostí v Paříži možná dostává představení obrněného předváděcího speciálu trochu jiný rozměr…

0 odpovědí

Zanechte komentář

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *