Subaru Levorg: Nové japonské kombi se už prodává také v ČR

Pro Subaru je letošní rok na novinky velmi bohatý. Na český trh dorazil modernizovaný Forester, nová generace modelu Outback a aktuálně ještě také nový Levorg. Pokud pro vás byl Outback vždy moc velký nebo vám bylo líto, že už v nabídce Subaru nenajdete Legacy, mohl by být tenhle vůz tou správnou volbou.

Technický základ má Levorg společný třeba i se současným WRX STI, což už samo o sobě dává příslib zajímavého svezení. Jenže kvůli emisním limitům platným v EU se k nám nebude dovážet nic jiného než provedení s přeplňovanou šestnáctistovkou o výkonu 170 koní. Ta je vždy doplněna o bezstupňovou převodovku Lineartronic a pohon všech kol. Levorg dosprintuje na stovku za 8,9 s a maximálně umí 210 km/h.

Česká cena tohoto sympaticky vypadajícího kombi startuje na částce 759 000 Kč ve výbavě Trend. Tam už také najdete všechno podstatné typu elektricky ovládaných oken, dvouzónové klimatizace, tempomatu nebo i kůží potaženého volantu. Dražší výbavy Comfort a Sport doplní drobnosti typu elektricky nastavitelných sedadel nebo třeba střešní okno.

0 odpovědí

Zanechte komentář

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *