Výkon klasického Audi Q7 nestačí? Tak si pořiďte úpravu od ABT!

ABT na nás vyrukovalo s další úpravou auta původem od Audi. Tentokrát se jedná o dobrou zprávu pro ty z vás, kterým vždy přišla sériová Q7 jako málo výkonná. Ostatně 333 koní coby maximum benzinového motoru, respektive 272 koní u dieselu, to není nijak velká porce. To by si nějaké to zvýšení zasloužilo.

ABT nabízí možnost jak pro zájemce o diesel, tak o benzin. Benzinový šestiválec po zásahu této společnosti nabídne 410 koní a vrchol točivého momentu 520 Nm, u dieselu narostou parametry na 325 koní a 680 Nm. Jistého vylepšení výkonu a točivého momentu se nakonec dočkají i majitelé slabšího dieselu. Přesná čísla o dynamice ale ABT nezveřejnilo.

Za to jsou k dispozici fotografie, ze kterých jsou zřejmé také změny exteriéru. Nový je nárazník, prahové nástavce, větší zadní spoiler, koncovky výfuku, výdechy na předních blatnících a tak dále. Sáhnout můžete rovněž po kolech o velikosti 22 palců a bez povšimnutí určitě nezůstal ani interiér. Z fotek je zřejmé také snižování podvozku, takže ani ten nezůstal původní.

0 odpovědí

Zanechte komentář

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *