Lada Niva: Převlékla se do maskáčů

0

[av_gallery ids=’8264,8265,8266,8267,8268,8269′ style=’thumbnails‘ preview_size=’portfolio‘ crop_big_preview_thumbnail=’avia-gallery-big-crop-thumb‘ thumb_size=’square‘ columns=’5′ imagelink=’lightbox‘ lazyload=’deactivate_avia_lazyload‘]

Tenhle stroj potěší opravdové zálesáky s nízkým rozpočtem. Mohou si totiž pořídit upravenou Ladu Niva, která je známá svou starou, ale o to více nepřemožitelnou technikou. A nové maskáčové balení jí opravdu sluší. Stroj díky němu nese název Kamouflage. Na výběr jsou přitom dvě barevná provedení maskování – zelené a hnědé.

Upravená Lada Niva se představí na francouzské výstavě Game Fair, na kterou zavítají především nadšenci do lovu. Akce startuje už v pátek. Lada Niva Kamouflage ale přitom nesází jen na nálepky na karosérii. Nová je také maska chladiče. Vůz dostal kovové nášlapy a litá kola.

Uvnitř by si posádka konečně měla užít trochu kvalitnější interiér. Najde tu například kožené čalounění vyvedené ve třech barvách. Kromě toho se dají do vozu doobjednat třeba elektricky stahovaná okénka nebo couvací kamera. Lada je konečně luxusní!

Lada Niva Camouflage je dostupná se dvěma motorizacemi. Pohánět ji může čtyřválec s objemem 1,7 litru a výkonem 77 koní na LPG. Tato verze vyjde na 16 690 eur, tedy asi 430 tisíc korun. Varianta s benzinovým motorem s výkonem 81 koní ale bez dostavby LPG pak stojí 14 190 eur (365 tisíc korun).