4×4 AUTOmagazín: Číslo 5/2014 právě vychází

0

Jestli patříte mezi milovníky luxusního svezení na čtyřech kolech, pák toho pro vás v květnovém čísle 4×4 Automagazínu máme opravdu hodně k přečtení. Hlavním testem je v tomto vydání zbrusu nové Porsche Macan a hned samozřejmě v té nejlepší verzi Turbo. S výkonem 400 koní, perfektním podvozkem i řízením se dá opravdu řádit. A dokonce i v terénu. Přečtěte si obsáhlý test Honzy Markoviče.

Lukáš Dittrich se mezitím podíval na palubu luxusní jachty. Tedy alespoň vozu, který se jí svými rozměry, pohodlím a výbavou velmi podobá. Dostal totiž jedinečnou možnost otestovat Range Rover s prodlouženým rozvorem. Jak se mu v tomto prvotřídním voze líbilo najdete uvnitř časopisu a to včetně parádních fotografií, které jsme pořídili v pěkném industriálním areálu v Libčicích nad Vltavou.

Mladším lidem by se ale možná na palubě takového vozu přece jen nemuselo líbit. Proto budou hledat zábavu třeba u Audi, která jim nabídne patřičně ostrý model S1. Za cenu tři čtvrtě milionu korun sice nedostanou kdovíjak prostorné auto, rozhodně se s ním ale nudit nebudou. Malé rozměry, velká porce výkonu a pohon všech kol zaručí zajímavé jízdní vlastnosti.

Tak nezapomeňte vyrazit do trafiky pro své vydání 4×4 AM. My se už mezitím pouštíme do práce na dalším čísle.