Garmin Lifetime2 jsou navigace s doživotní péčí

0

Pokud se jako já řadíte mezi technické antitalenty, nebo pokud se vám nedostává dostatek času pro studování technických návodů, jsou navigace Garmin Lifetime2 určeny právě pro vás.

V průběhu několika let jsme se naučili, že aktuální mapy jsou u automobilových navigací tou nejdůležitější vlastností. Většina moderních přenosných GPS navigací proto dnes nabízí bezplatný přístup k nejnovějším navigačním mapám. Přístup k nejnovějším mapám je řešen pomocí uživatelského účtu na webových stránkách výrobce. Na takových stránkách je možné nejnovější mapy stáhnout a nainstalovat do paměti navigace. Pro některé řidiče ale tento postup bývá složitý nebo časově náročný. V případě aktualizace map jsou pak odkázáni na pomoc šikovnějšího kamaráda.

Navigace řady Garmin Lifetime2 tento problém řeší. Mají v ceně nejen přístup k nejnovějším mapám, ale i bezplatné dohrání nejnovějších map přímo do paměti navigace. Služba dohrání map do navigace je přitom k dispozici zcela zdarma, po celou dobu fungování navigačního přístroje. Pro využití služby stačí přinést navigaci do některé ze specializovaných prodejen GPS navigací. Mezi tyto prodejny patří síť prodejen GPSCENTRUM nebo značkové prodejny Garmin. Celkově se jedná o 13 prodejen ve velkých městech České republiky. V rámci aktualizace mapy prodejna zaktualizuje i operační systém navigace a poradí s případnými problémy uživatele. Nové mapy jsou k dispozici až 4x ročně a bezplatné dohrání mapy je možné využít pro každou z nově vydaných verzí mapy.

Produkty Garmin Lifetime2 hodnotíme známkou: výborně. Podobná úroveň služeb by se nám líbila i v případě jiných produktů z oblasti spotřební elektroniky.

Více informací: http://lifetime2.garmin.cz