Škoda Octavia Scout: Nová generace startuje na částce 682 900 Kč

0

Mladoboleslavský allroad přichází na trh. Pokud jste na toto auto čekali, pak si připravte minimálně 682 900 Kč. Právě tolik stojí nejlevnější verze osazená naftovým dvoulitrem s maximálním výkonem 150 koní a manuální převodovkou. Komu by to nestačilo, ten má k dispozici ještě výkonnější diesel. Ten byl zatím k dispozici pouze pro dieselové RS.

Scout ale na rozdíl od sportovně střiženého kombíku doplní pohonnou jednotku také o systém 4×4. Za rychlý Scout zaplatíte 734 900 Kč a jinak než s automatem ho nedostanete. Kdo preferuje benzin, ten může sáhnout po jedna-osičce TSI s výkonem 180 koní. I v tomto případě je standardem automatická převodovka.

Každá Octavia Scout nabídne přepracované nárazníky, oplastované blatníky, světlou výšku zvětšenou na 171 mm, ochranu podvozku zajistí paket pro špatné cesty, v interiéru očekávejte automatickou klimatizaci, vyhřívaná sedadla a tempomat. Součástí jsou také sedmnáctipalcová litá kola.

Za příplatek dostanete adaptivní tempomat, systém automatického parkování, čtení značek, bezklíčkový přístup nebo parkovací kameru.