Suzuki Vitara: Novou generaci si už můžete koupit

0

Nová generace Suzuki Vitara dorazila na český trh, znám je tedy kompletní český ceník. Nejlevnější varianta stojí 386 700 Kč, ale musíte se obejít bez pohonu všech kol. Vitara 4×4 vyjde na 440 450 Kč. Samozřejmě se bavíme o provedeních s benzinovým motorem pod kapotou a manuální převodovkou, která je pětistupňová.

Kdo chce diesel, ten bude muset sáhnout hlouběji do kapsy, protože Suzuki nabízí naftovou Vitaru až od výbavy Elegance, což je druhý nejvyšší stupeň. Kombinace dieselu s pohonem předních kol vyjde na 531 450 Kč. Naftová čtyřkolka tvoří samotný vrchol celé nabídky, její cena činí 567 650 Kč. Vznětový motor pracuje se šestistupňovým manuálem. K benzinu bude později možné pořídit i automat, u dieselu to možné nebude.

Suzuki se rozhodlo nabízet Vitaru kompletní, takže si můžete vybrat pouze konkrétní výbavu, příplatky v ceníku v podstatě nenajdete. Výjimkou je metalíza a dvoubarevná karoserie, plus pakety Urban (15 848 Kč) a Outdoor (17 813 Kč). K dispozici je ještě bílá nebo černá maska chladiče za 2867 Kč.