4×4 AUTOmagazín 4/2014 právě vychází

0

V redakci nám přibyla nová hračka a dubnové číslo je první, na kterém ji zkoušíme. Jde o dron, který je vybaven špičkovým fotoaparátem a kamerou, lze ji ovládat dálkově a pomocí iPhonu snímat fotografie. Vyzkoušeli jsme tuto novou techniku v několika testech a výsledkem jsou první zdařilé snímky, o jejichž produkci se navíc opět začala starat naše dlouholetá kolegyně Zuzana Ptáčková. Pomalu ale jistě se po mateřské opět zapojuje do redakční práce. Posoudit můžete sami v novém čísle 4×4 AM.

A co v něm kromě parádních fotek najdete? Samozřejmě nemohou chybět testy absolutních novinek. Vyzkoušeli jsme žhavou novinku v podobě crossoveru Mercedes-Benz GLA. A to na silnici i v terénu. A také jsme sedli za volant nabušenémho Audi S8. Ale to nám stále nebylo málo. Proto jsme osedlali i nejrychlejší auto, které jsme kdy v redakci měli. Porsche 911 Turbo S v nás zanechalo takový dojem, že se nám ještě teď klepou kolena.

Pokud chcete vědět více, určitě zajděte do své nejbližší trafiky. 4×4 AM v dubnovém vydání by tam právě v těchto chvílích mělo dorazit.