Auto 4×4 roku 2015: Hlasování jde do finále

0

Již od března letošního roku můžete hlasovat v naší čtenářské anketě Auto 4×4 roku. Letošní ročník je v pořadí už čtrnáctý a opět je z čeho vybírat. Kromě stálic typu Dacie Duster nebo Subaru Forester, které mimochodem vyhrálo poslední dva ročníky, najdete mezi nováčky letošního vydání naší ankety třeba nové WRX STI, BMW i8, Fiat 500X, Jeep Renegade, novou generaci Sorenta, Discovery Sport, Lexus NX a tak dále. Nabídka kandidátů je prostě široká.

Tak jako vždy můžete hlasovat jednoduše přes internet. Stačí kliknout na „Auto roku 2015“, vybrat svého favorita a výsledek nám odeslat. Hlasování bude ukončeno těsně před uzávěrkou letního dvojčísla (18. června). Jinak řečeno, k tomu, abyste podpořili svého favorita, máte už jen zhruba tři týdny.

Jak letošní ročník ankety Auto 4×4 roku 2015 dopadl, to se dozvíte začátkem července v tištěném vydání letního dvojčísla a samozřejmě také na auto4x4.cz. Jsme velmi zvědaví, kdo vyhraje. Bude to opět Subaru? Nebo zvítězí někdo úplně jiný? Čas na hlasování běží, neváhejte!