Nová Škoda Superb: Kolik bude stát čtyřkolka?

0

Na světě je úplný ceník nové Škody Superb a to znamená, že se můžeme podívat na to, kolik budou stát varianty s pohonem všech kol. Ta nejdostupnější je spojena s benzinovou jedna-čtyřkou naladěnou na 150 koní. Ve výbavě Active za takové provedení dáte 664 900 Kč. Mimochodem si můžete vybrat, zda si koupíte čtyřkolku, nebo si za stejné peníze pořídíte stejný motor, stejnou výbavu, ale automatickou převodovku.

Druhou benzinovou motorizací s pohonem všech kol je samozřejmě prezidentská verze, tedy ta vrcholná. Dvoulitr s výkonem 280 koní a standardně dodávaným automatem ale pořídíte až od druhé výbavy Ambition. Pokud se vám auto líbí, připravte si 956 900 Kč.

U dieselů je čtyřkolka dostupná s dvoulitrovým TDI. Nejlevnější naftový Superb 4×4 má motor o výkonu 150 koní a manuální převodovku. Ve výbavě Active ho ovšem nekoupíte, opět musíte sáhnout po Ambition, což znamená cenu 770 900 Kč. Stejně jako u benzinu je pak silnější dieselová čtyřkolka vybavena i automatickou převodovkou. S výbavou Ambition za ní zaplatíte 881 900 Kč.